На Закарпатті міська рада проголосувала за відставку Порошенка, Авакова, Луценка (ДОКУМЕНТ)

Рахівська  міська рада, що на Закарпатті, висловила недовіру президенту України Петру Порошенку. За відповідне рішення проголосувало 17 депутатів з 26. Звернення також підтримав міський голова Віктор Медвідь. Також депутати проголосували за звернення з вимогою негайної відставки генпрокурора Луценка і міністра внутрішніх справ Авакова. Імпічмент Порошенка та відставка високопосадовців має стати наслідком силового розгону наметового містечка під ВРУ 3 березня, впевнені депутати Рахівської міськради.

«Ми підтримуємо ініціативу місцевої громади щодо такого голосування. Це свідчить про те, що зміни в Україні відбуваються, хоча дуже повільно. Люди стомилися від імітації реформ, від бездіяльності влади, від тиску на антикорупційні органи, у той час як корупція в Україні нікуди не зникла, просто видозмінилася», - зазначив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття Ростислав Любка.На думку активіста, рішення Рахівської міськради не викличе тиску з боку органів державної влади, зокрема ОДА. В будь якому випадку, депутати усвідомлювали політичні наслідки свого рішення і, безумовно, мали право на таке рішення.


«Звісно, голова Закарпатської ОДА є представником президента в області. Тому його різка реакція на недовіру президенту - цілком очікувана. Проте наврядчи це призведе до репресій місцевого самоврядування. А якщо  так - це лише в черговий раз буде свідчити проте,що Україна давно рухається по шляху тоталітаризму», - відзначив Любка.

Нагадаємо, що раніше звернення про недовіру Порошенка і відставку Авакова і Луценка ухвалила Тернопільська обласна рада.