На Закарпатті координатор РНС провів зустріч з лідером Руху «Справедливість»

Координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Ужгорода Олег Франко обговорив подальшу регіональну співпрацю з лідером Руху «Справедливість» Валентином Наливайчинком. Зустріч відбулася під час поїздки Валентина Наливайченка на Закарпаття.

«В першу чергу  я подякував Валентину Наливайчинку за співпрацю «Справедливості» з РУХОМ НОВИХ СИЛ. Це наші стратегічні партнери і ми вже давно плідно працюємо  на рівні регіональних осередків. Під час зустрічі Наливайчинко неодноразово наголошував на ідеї створення електронного уряду і думаю, що цей проект може реалізовуватися разом з концепцією «Держава в смартфоні», яку незабаром представить Михайло Саакашвілі», - розповів Олег Франко.

Також Олег Франко наголосив на необхідності консолідації зусиль усіх демократичних сил Закарпатської області.

«Я налаштований на конструктивну, плідну роботу задля досягнення стратегічних цілей нашої партії. Саме тому, я готовий до співпраці з тими політичними силами, які поділяють наше розуміння подальшого розвитку країни і Закарпаття зокрема», - сказав Франко.

Нагадаємо, що 3 червня відбудеться доповідь Михайла Саакашвілі на тему: Смерть старої держави та майбутнє України - «Держава в смартфоні або як Україні випередити весь Світ». Зустріч відбудеться о 14: 00 за місцевим часом, у місті Перемишль (Польща), Готель «Академія», Узбережжя маршала Юзефа Пилсудського 4. Вхід вільний.