На Закарпатті активісти пікетують ОДА з вимогою відставки Порошенка

На Закарпатті тривають громадські протести з вимогою до Петра Порошенка подати у відставку. 22 лютого  активісти Тячева приїхали до Ужгорода, щоби озвучити свої вимоги на сесії облради, проте їх туди не пустили. Наразі продовжується пікет  на площі перед будівлею ОДА. Про це повідомив депутат Тячівської райради Іван Малько.

«На сесію нас не пустили категорично, і  ми  не змогли пояснити нашу позицію обласним депутатам, які представляють і наші інтереси», - сказав Малько.

Активіст зазначив, що вони не збираються палити шини біля адмінбудівлі, як це сталося у Тячеві.

«Ми будемо ухвалювати рішення, що робити далі, але все буде залежати від того, як нас підтримає суспільство. Закарпаття - це не тільки Тячівський район, це хороші, свідомі люди. Ми не хочемо розкачувати ситуацію, ми не хочемо військових переворотів. Ми хочемо, щоб президент Порошенко пішов у відставку», - сказав Малько.

Він закликав усіх свідомих громадян долучатися до акцій за відставку Порошенка.
«Не думайте, що це зроблять люди під верховною радою, не думайте, що це зробимо тут ми. Зробимо тільки коли будемо разом, якщо всі зрозуміють, що ця влада знищує і вбиває нашу країну наголосив», - Малько.

Після завершення засідання сесії, до протестувальників виходили губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс. Проте згоди досягнуто не було.
За словами  активістів, 22 лютого  місцева влада організувала у Тячеві  мітинг на підтримку діючого президента, та підтягнула у місто поліцію.


Нагадаємо, що 21 лютого у Тячеві, що на Закарпатті.  відбулися сутички з поліцією  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Чекас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку


Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.