На Закарпатті активіст РНС запитав голову держадміністрації чи готовий звільнити посаду для молоді

На Закарпатті активісти РУХУ НОВИХ СИЛ звертаються до високопосадовців області з питанням чи готові вони підтримати новий виборчий кодекс та поступитися своїм місцем новим молодим політикам. Першу таку зустріч координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Ужгороду Олег Франко провів з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.  Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ переконані, що представники чинної влади мають чітко визначитися - піти чи продовжувати опиратися змінам в країні, перша з яких, ухвалення нового виборчого кодексу .

«Ця вимога РУХУ НОВИХ СИЛ прозвучала ще 17 жовтня минулого року, разом з вимогами ухвалити закон про імпічмент президента, зняти депутатську недоторканість, створити антикорупційний суд. Тільки так ми можемо розпочати легітимне та дієве оновлення нашої влади і зміни в країні», - наголосив Франко.

Під час зустрічі з головою Закарпатської ОДА Олег Франко поставив Геннадію Москалю запитання чи готовий той поступитися своєю посадою молоді і пити. На це Геннадій Москаль зізнався, що він буде змушений це зробити.

«На зустрічі з Генадієм Москалем ми почули його позицію. І ця позиція збігається з позицією всіх демократичних сил, які об'єдналися навколо вимог нового виборчого законодавства. Ми обов'язково поставимо це питання всім вископосадовцям Закарпаття. Я планую зустрітися з мером Ужгороду, з мером Мукачево і поговорити з ними відкрито і конструктивно на рахунок цього законопроекту», - зазначив Олег Франко.

Нагадаємо, що 15 травня активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття підтримали всеукраїнську акцію «Ні виборам за законом Януковича!», основною вимогою якої було ухвалення у другому читанні нового виборчого кодексу та проведення наступних парламентських виборів за пропорційною партійною системою і з відкритими списками. Тоді голова Закарпатської ОДА вийшов до протестувальників і погодився провести особисту зустріч з представником РНС.