На вимогу Дерев’янка поліція перевіряє «тітушок», які прибули на Краковець (ФОТО, ВІДЕО)


Юрій Дерев’янко, який разом з іншими активістами прибув на пункт пропуску Краковець, звернувся до представників Національної поліції з вимогою перевірити автобуси та підозрілі групи людей на предмет наявності у них зброї.

«Я вимагаю, щоб ви кожен автобус перевірили на предмет наявності там зброї. Там є люди, які озброєні, будь-ласка, перевірте це зараз», - звернувся народний депутат до чергового керівника поліції.

Член Ради партії РНС Давід Сакварелідзе повідомив, що бачив, як керівник поліції спілкувався і пив каву з одних з керівників групи людей у спортивному одязі.

«Ви дві години тут возитесь, пили каву і мило розмовляли разом з одним із керівників тітушок», - заявив Сакварелідзе черговому керівнику поліції.

Нагадаємо, невідомі у спортивному одязі заявляють, що прибули на екскурсію, втім не можуть сказати куди саме, що за екскурсія тощо. Деякі з них зізнаються що приїхали проти Саакашвілі. Більше того жодний з них не пред’явив документ, що засвідчує особу.

Крім того поліція обшукує невідомих, адже раніше один з них вже намагався напасти з ножем на депутата Івано-Франківської облради, члена Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Ольгу Галабалу.

На прохання активістів затримати невідомих, що знаходяться в прикордонній зоні без документів, що засвідчують особу поліція не реагує. Тому вони зателефонували 102 і зареєстрували заяву, аби прикордонники прибули на місце та затримали провокаторів.