На Тернопільщині зареєстровано кандидатів РУХУ НОВИХ СИЛ на вибори у Білецьку ОТГ

На Тернопільщині зареєстрували кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ на посади депутатів та голову Білецької ОТГ. Про це повідомив член Тернопільської обласної політради партії «РУХ НОВИ СИЛ Михайла Саакашвілі» Михайло Вітенько.  

 Так на посаду голови ОТГ від партії висунуто міського координатора РНС, депутата Тернопільської міської ради Святослава Півторака. Депутатський мандат виборюватимуть координатор Тернопільської районної партійної організації Володимир Фітлер, Тетяна Блощ, Анастасія Бужак, Роман Додик, Вамсиль Джиджора, Олександра Копосова, Іван Клебан, Дмитро Ліщенко, Леонід та Олександр Мирошники, Олег Малюта, Руслан Цвях, Володимир Швець та Олег Якимишин.

«Перед нами стоїть непросте завдання – змінити підхід місцевих мешканців до вибору того, хто буде представляти їхні інтереси у сільській раді Білецької Об’єднаної Територіальної Громади. Для цього ми докладемо максимум зусиль, як кожен окремо, так і всі разом», - прокоментував цю подію координатор Тернопільської обласної організації партії "РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Петро Мокрій.

Він додав, що на даний час кандидати уже напрацювали стратегію та тактику роботи на своїх округах.

«Зміни починають з малого, а саме з боротьби зі старими схемами, які працюють на низовому рівні. Ми маємо взяти на основне озброєння впровадження прямої демократії, відстоювання пріоритетного розподілу сільського бюджету, прозорість прийняття рішень, впровадження електронних петицій, використання практики проведення громадських слухань, обговорень тощо», - наголосив Петро Мокрій.

Нагадаємо, що вибори у Білецьку ОТГ відбудуться 23 грудня 2018 року.