На Тернопільщині в офісі РУХУ НОВИХ СИЛ намагались влаштувати провокацію

У Тернопілі поліція затримала провокаторку, яка прийшла до офісу РУХУ НОВИХ СИЛ, заважала роботі і погрожувала активістам. Коли на за викликом приїхав наряд поліції, виявилося, що ця особа відома правоохоронцям і перебуває у розшуку.


Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Тернопільщини Петро Мокрій.

«Ця жінка намагалася влаштувати провокації ще під час наших акцій 18 лютого і 18 березня. На нашому останньому Марші ведучій не надав їй слово і вона прийшла до нашого офісу, нібито з'ясувати чому так сталося. На всі прохання звільнити приміщення жінка не реагувала. Натомість, обіцяла привести щ людей, називала себе громадською активісткою.  Ми планували провести нараду нашого активу, одна так і не змогли цього зробити. Довелося викликати поліцію», - розказав Мокрій.За його словами, це була спланована провокація і невідомо, чим би вона закінчилася, як би в офісі РНС було менше людей.


«Звісно, що цю жінку ми бачили не перший раз і завжди не піддавалися на провокації. Так само було і цього разу. При затриманні жінка вдарила одного з поліцейських, проте її вдалося затримати і доправити до відділку. Не виключно, що це не останній раз, коли ми стикаємося з провокаторами, але в будь-якому випадку, завжди будемо діяти лише в межах закону», - наголосив Мокрій.Нагадаємо, раніше невідомі підпалили офіс РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Бориспіль, що на Київщині.