На Тернопільщині суд скасував рішення виборчому про зняття кандидата від РНС з виборів

Тернопільський окружний адміністративний суд поновив реєстрацію кандидата від РУХУ НОВИХ СИЛ у депутати Монастириської міської ради Володимира Бойка, який позивався проти Монастириської міської виборчої комісії. Про це повідомив член Тернопільської обласної політради РНС Михайло Вітенько. Як зазначив політик, формальною підставою для зняття з виборчих перегонів Бойка стало нібито те, що у 2015 році він брав участь у виборах від іншої партії

«Але вибори 2015 року і вибори 2018 року – це два абсолютно різних процеси, тому правової підстави знімати нашого кандидата не було. І суд це довів. Йшлося суто про політичну боротьбу, тому що з цим же формулювання міська виборча комісія зняла з виборів 14 кандидатів, а все це робилося для того, щоб усунути одного з найбільш сильних конкурентів. Це вже не перший раз, коли кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ намагаються незаконно позбавити права балотуватися, але ми відстоюємо наші права у суді», - підкреслив Вітенько.

Нагадаємо, що раніше Львівський апеляційний адміністративний суд скасував рішення Тернопільського окружного адміністративного суду про зняття з виборів кандидата від РУХУ НОВИХ СИЛ на посаду голови Білецької ОТГ Святослава Півторака.

Нагадаємо, вибори в Монастириській ОТГ мають відбутися 23 грудня 2018 року.