На Сумщині РУХ НОВИХ СИЛ вимагає встановити справедливі тарифи на водопостачання

У Сумах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вважають економічно необґрунтованим підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Адже теплоносії місто закуповує непрозоро і за завищеними цінами.

Відповідна заява прозвучала під час  відкритого обговорення доцільності підвищення тарифів  на комунальні послуги, яке організував КП «Міськводоканал». Зокрема член політради міської організації партії Андрій Фролков надав розрахунки, за якими підвищення тарифів є неаргументованим, а план розвитку комунального підприємства заздалегідь збитковим.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Сумщини

«Тариф встановлює національна комісія згідно з плановими розрахунками, які надає комунальне підприємство. Сам розмір тарифу формується по затратній частині, з якою ми не згодні, адже закупівлі товарів і послуг відбуваються непрозоро, за завищеними цінами. Ці порушення ми обговорювали на минулих громадських слуханнях. Також ціни на електричну енергію та заробітну платню на КП «Міськводоканал» піднімаються двічі на рік, запропонована інвестиційна програма не є прогресивною, чого варті так звані заходи з енергоефективності, які ведуть не до зменшення використання енергії, а до збільшення», - говорить Андрій Фролков.Протягом двох тижнів працівники КП «Міськводоканал» нададуть активістам відповіді на їх запитання та розрахунки, які підтверджують необхідність підвищення тарифу. Дані будуть детально проаналізовані, а заперечення надані до НКРЕКП.


За словами Андрія Фролкова, у разі, якщо аргументовані відповіді будуть відсутні, то активісти РНС будуть вимагати відставки керівництва КП «Міськводоканал».