На Сумщині лише 10 депутатів не побоялися розглянути заяву про відставку Порошенка

Депутати Сумської обласної ради відмовилася поставити на порядок денний звернення щодо добровільної відставки Петра Порошенка, яке ініціювала депутат від Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Лілія Ричкіна.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Сумщини

2 березня відбулася чергова сесія Сумської обласної ради, на якій депутат від Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Лілія Ричкіна ініціювали внесення до порядку денного звернення щодо добровільної відставки Президента України П. Порошенка.

Звернення щодо відставки Порошенка були готові розглянути лише 10 народних обранців. За словами голови обласного осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Андрія Зозулінського, подібний демарш свідчить про неготовність депутатського корпусу прислухатися до вимог громади.

«Ше 18 лютого під час народного віче у Сумах, на якому зібралося більше тисячі містян, було прийняте рішення про необхідність вимоги  відставки діючого президента. Але ті, хто має представляти інтереси громадян, піклуються лише про власні політичні амбіції. На всю обласну раду знайшлося лише 10 депутатів, які розуміють справжній стан речей в країні та необхідність термінових докорінних змін», - зазначив Зозулінський.

Нагадаємо, що у Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.
 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.