На Прикарпатті вимагають розслідувати появу озброєних молодиків, які нібито захищають ліс від вирубки

Яремчанська міскрада засудила візит озброєної «Національної дружини» до Микуличина.  Відповідне звернення депутати Яремчанської міськради одноголосно підтримали на 20-му позачерговому сесійному засіданні  Адресували його президентові, прем’єр-міністрові, генпрокуророві, голові СБУ, Нацполіції, МВС та керівництву області.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття

Громада с. Микуличин стурбована появою організованої групи невідомих осіб в камуфляжній формі, йдеться у зверненні.

Зокрема, місцевій громаді не зрозуміло, чому «захищати ліс» нацдружинники прибули зі зброєю саме на Яремчанщину і якими є джерела їхнього фінансування.
Нагадаємо, 14 молодиків спортивної зовнішності з Харкова, Києва, Львова та Івано-Франківська приїхали на Яремчанщину, за їхніми словами, аби виявляти незаконні вирубки лісу. При цьому вони не пред’явили жодних документів, які б посвідчували їх особи та законність підстав діяльності в селі Микуличин. При собі мали зброю та набої до неї. Натомість місцева громада, члени самооборони Микуличина і місцеві атовці забили на сполох та викликали поліцію.
Звернення про незаконну діяльність нацдружинників на Яремчанщині підтримали усі фракції Яремчанської міськради.
Депутати вважають, що дії громадського формування «Національні дружини» на території с. Микуличин по виявленню незаконних рубок лісу призвели не до виявлення правопорушень у сфері охорони лісової галузі, а навпаки – сприяли порушенню спокою та обуренню громади.

«Я вважаю, що «Національні дружини» - це проект Авакова, який створили перед виборами. Зараз вони хочуть наводити порядок у лісі, а в 2019 році будуть наводити порядок на виборах.

Окрім того, «нацдружина» заїхала в Микулучин саме туди, де фірма ТОВ "ПАРІ", до якої пряме відношення має екс-регіонал Злочевський, хоче видобувати нафту і газ. Чи це не випадково, що ми їх зустріли саме тут?», - коментує ситуацію депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИХ СИЛ) Андрій Марійчин.

Відтак депутати Яремчанської міськради вимагають забезпечити проведення у встановленому законом порядку швидкого, повного та неупередженого розслідування наведеного факту та притягнути винних осіб до відповідальності.