На Прикарпатті люди заблокували проїзд з вимогою відремонтувати дорожнє покриття (ВІДЕО)

На Прикарпатті активісти РУХУ НОВИХ СИЛ підтримали вимоги мешканців села Бистриця Наддвірнянського району негайно відремонтувати дорогу до Івано-Франківська. Влада почула людей лише після того, як вони заблокували те, що лишилось від тамошньої дороги.  Люди не сходять з місця вже майже тиждень а відтак не стримують емоцій, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття.

«Осінню це було по дорозі обласного значення Івано-Франківськ померла дитина бо швидка не змогла доїхати вчасно до тої дитини і дитина загинула  Якщо вони нас тепер не почують , то ми будемо стайкувати у Пньові», - обіцяє мешканець с. Бистриця Олександр Куртюк.

 Неабияк розбивають дороги й лісовози, які курсують тут з дня на день -бідкаються місцеві. Ба більше-два роки тому керівництво Надвірнянського лісгоспу пообіцяло керівництву села платити  15  гривень з кожного вивезеного кубометру лісу. Втім то були лише слова.«Ми маємо з чого робити дорогу. Тут є дуже велика лісова структура. Плюс кар'єри. Тут є з чого. Просто набивають кишені великі», - пояснює ситуацію ще один мешканець Іван Яремчук.

Після чотирьох днів блокування дороги обласного значення до людей з чиновників так ніхто і не навідався. Тож місцеві звернулись до активістів партії РУХ НОВИХ СИЛ «Івано-Франківськ-Бистриця є в переліку доріг , які необхідно фінансувати. Це, що уряд виділив на дороги місцевого значення і райдержадміністрація цей перелік подавала і там ваша дорога є . А вирішувати і як розподіляти ці 270 млн. від уряду на нашу область повинен служба автомобільних доріг і ОДА. Що в першу чергу ремонтувати, а де ні», - каже депутат Надвірнянської райради від фракції «ВОЛЯ» партії «РНС» Тетяна Пришляк.Усіляко підтримує людей й народний депутат України, один з лідерів партії «Рух Нових Сил» Юрій Дерев»янко. Каже неодноразово з вимогою дати лад  дорогам в Надвірнянському районі звертався до керівництва області 

«Ми неодноразово звертались до служби автомобільних доріг , до губернатора Гончарука з вимогою вивести з аварійного стану дороги. До цього часу нічого не зроблено  вимагаємо, щоб почули людей .Людей, які мешкають в Зелені і Бистриці. Це саме кінець географії , це тупікові населені пункти, а далі гори. Але це не означає, що там не має бути доріг», - наголосив Дерев'янко.

 Тож після розголосу до людей таки навідались керівники району. Й пообіцяли вже найближчим часом виділити 150 тон щебеню на ямковий ремонт. 450 тисяч гривень  на асфальт мають надати й лісівники. Ремонт планують завершити до кінця червня. Тим часом активісти партії РНС будуть уважно контролювати обіцяне