На Прикарпатті депутатів Долинської міскради закликали висловити недовіру Порошенку (ВІДЕО)

Мешканці міста Долина Івано-Франківської області та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликали депутатів міськради підтримати звернення про добровільну відставку Петра Порошенка та щодо ухвалення законопроекту про імпічмент президента. Відповідне звернення з трибуни міськради оголосив громадський активіст Руслан Мельник.
Також громада вимагає відставки голови райцержадміністрації Юрія Мазура. З такою вимогою Громадяни  вишли під стіни тутешньої РДА.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття.

Люди кажуть, через  недбале керівництво пана Мазура Долинський район опинився у вкрай критичному становищі.

«Розвал медичної галузі. Відсутність госпітального округу. А ще  прийняття на роботу непрофесійних людей. Наш район знаний тим, що тут нафтова промисловість. Тридцять років назад тут було повно качалок нафти . Нині ж галузь повністю розвалена. УБР закрито. Тисяча робітників залишились без роботи», - говорить учасниця пікету Наталія Костів.Обурює людей й хамське поводження голови РДА з громадянами, які приходять до нього на прийом. Пояснити ж людям свої дії Юрій Мазур не зміг. Був у  відрядженні.  Тож розібратися у ситуації взявся керівник апарату Івано-Франківської  обласної держадміністрації Роман Маланій, який приїхав до обурених долинян.


 «Так, я, безумовно, проти того, що він це робить. І при любих обставинах, вважаю, що так не повинно бути. Думаю, в цьому випадку  його поведінка є неправильною. Але, як юрист, я маю вислухати дві сторони», - говорить Роман Маланій.


Після цього люди попрямували на сесію Долинської міської ради. Для депутатів вони, спільно з активістами партії «РУХ НОВИХ СИЛ»,які підтримали мітингувальників,  підготували звернення до Президента із закликом добровільно піти у відставку та до ВР з проханням невідкладно прийняти Закон про президента України та припинення його повноважень . У сесійній залі депутати висловилися «за».


 «Підтримуючи позицію громади Долинщини з метою розбудови демократичної та правової держави, ми звертаємось до Президента з закликом добровільно піти у відставку. До Верховної Ради з проханням невідкладно прийняти Закон про Президента України та припинення його повноважень. Та розпочати процедуру розслідування дій Порошенка під час перебування його на посаді Президента України», - виступив громадський активіст Руслан Мельник.


Координатор партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк зазначила, що активісти озвучили те, що нині говорить суспільство.
«І після наших маршів 18-го лютого ми побачили наскільки потужний спротив суспільства. Наскільки воно радикалізоване . І те, що каже ваш голова, що нам не треба третього майдану-Ми ще не завершили другий. Нам треба завершити Революцію Гідності».


Попри це депутати Долинської міськради звернення не підтримали. Тим часом, під стінами тутешньої адміністрації  намет «ЗА ІМПІЧМЕНТ». Тут  активісти РНС збирали підписи від  невдоволених долинців.  А їм є що сказати:
 «Зарплати малі, підвищення комунальних послуг. Інфраструктури взагалі немає . Я незадоволений взагалі владою. В нас молоді взагалі нема, всі поїхали закордон», - сказав мешканець Долини, пан Василь.


 «Я 25 років прожив на півночі. Всі свої активи привіз в Україну, збудував мале підприємство, в мене 20-ть людей працює. Я сплачую податки. Але вже так закрутили гайки –давлять середній клас, малий бізнес», - додав ще один мешканець Долини, учасник пікету пан Василь.


Нагадаємо, що звернення щодо відставки Порошенка озвучили під час сесії Чорнобаївської райради, що на Черкащині.

На Прикарпатті депутати Наддвірнянської райради від фракції ВОЛЯ (РУХ НОВИХ СИЛ) засудили розгін мирної демонстрації у Києві і вимагали висловити недовіру Петру Порошенку

Окрім цього, у  Черкаській облраді демократичні сили проголосували за недовіру президенту Порошенку.

Раніше стало відомо Смілянська міськрада винесе на голосування питання щодо недовіри президенту.

 2 березня на Кіровоградщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ зачитали в обласній раді звернення щодо відставки Порошенка, проте голосування не відбулося в наслідок відсутності кворуму.

Того ж дня ухвалити звернення про відставку вимагали від депутатів Івано-Франківської ради.

Також депутати Черкаської облради не встигли розглянути питання про відставку Порошенка, бо був відсутній кворум.

На Запоріжжі голова фракції БПП у облраді поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ і вимагав розслідувати хто дав їм право називати чинного президента корупціонером.

Раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.