На Прикарпатті депутати ініціювали звернення про відставку Порошенка та засудили розгін мирної акції у Києві.


Сьогодні на 19 сесійному засіданні Надвірнянської райради депутати від фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИХ СИЛ)  засудили розгін мирного мітингу в Києві, який відбувся 3 березня, та назвали такі дії влади злочином. Поряд з цим волівці ініціювали звернення до Президента, щоб він добровільно оголосив про відставку та  до Верховної Ради України з проханням невідкладно прийняти Закон України «Про Президента України та порядок припинення його повноважень», який встановлює процедуру імпічменту.


Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття.

«Вранці 3 березня 2018 року близько тисячі спецпризначенців скоїли напад на табір протестувальників на площі Конституції. Ветеранів, що у 2014-2015 роках проливали кров на Сході країни, жорстоко побили та поставили на коліна. Десятки людей затримали. Влада вкотре продемонструвала жорстокість та цинізм методів боротьби з у українським суспільством, яке в мирний та законний спосіб висловлює свою позицію.
Ми вважаємо такі дії злочином. Очільники силової вертикалі намагаються виправдати такі дії тим, що протестувальники нібито готували захоплення парламенту. Ми сприймаємо ці заяви як свідому брехню. З останніх подій стає очевидним, що план влади простий – показати, що будь-який мирний протест буде дискредитований, а його учасники покарані.
Президент став гарантом безкарності для олігархів та гарантом збереження корупції.
Ми закликаємо звернутися до Верховної Ради прийняти закон «Про президета  України та порядок припинення його повноважень», розпочати процедуру розслідування щодо дій Порошенка під час його перебування на посаді Президента.  А також до Порошенка - добровільно оголосити заяву про відставку», - йдеться у тексті звернення, яке зачитала депутат Надвірнянської райради від фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИХ СИЛ) Тетяна Пришляк.Аби нагадати обранцям про скандальні історії Петра Порошенка, активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» роздали депутатам льодяники, які виробляє його славнозвісна фабрика «Рошен». Адже саме звідти, кажуть, офіційно було сплачено півмільярда гривень податку до бюджету Російської Федерації. А відтак на підтримку армії країни-агресора.
Депутати від  фракції ВО "Свобода" звернулися до усіх присутніх у залі, які голосували за Петра Порошенка : "Ви голосували за нього! Ви собі обрали! Тепер їжте".
Однак, попри те, що вони  гостро засудили дії нині діючої влади, за звернення до Порошенка, аби він добровільно оголосив про відставку, не проголосували.

Нагадаємо, що у Черкаській облраді опозиційні партії проголосували за недовіру до Президента, проте цих голосів не вистачило, аби ухвалити рішення

 Раніше Смілянська міськрада винесе на голосування питання щодо недовіри президенту.

 2 березня на Кіровоградщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ зачитали в обласній раді звернення щодо відставки Порошенка, проте голосування не відбулося в наслідок відсутності кворуму.

Того ж дня ухвалити звернення про відставку вимагали від депутатів Івано-Франківської ради.

Також депутати Черкаської облради не встигли розглянути питання про відставку Порошенка, бо був відсутній кворум.

На Запоріжжі голова фракції БПП у облраді поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ і вимагав розслідувати хто дав їм право називати чинного президента корупціонером.

Раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.