На Прикарпатті депутати міськради засудили політичне переслідування Саакашвілі

Викрадення, незаконне видворення з країни Михайла Саакашвілі та тотальне недотримання прав і свобод. Депутати  фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИХ СИЛ)  у раді м. Бурштин Івано-Франківської області   закликали місцевих депутатів згуртуватися і звернути увагу на недопустимість політичних репресій в Україні.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття

 «Адже, коли президент може незаконно видворяти з країни відомого у світі політика, третього президента Грузії, то чи можуть розраховувати на захист прості українці, - зазначив  депутат від фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИ СИЛ)  Ігор Дулик. Тож настав час, аби демократичні сили в Україні об’єднатися для боротьби зі свавіллям Порошенка»

«Влада продемонструвала свою готовність вдатися до політичної розправи над представниками опозиції, використовуючи для цього будь-які методи. Починаючи з позбавлення українського громадянства, фальсифікації кримінальних проваджень, створення перешкод у проведенні мирних акці протесту та закінчуючи фізичним видворенням за межі держави будь-кого, хто висловлює свою незгоду з діями провладної більшості.

Наша фракція засуджує такі політичні переслідування та репресії. Адже замість того, щоб боротися з корупціонерами, влада використовує свою силу, щоб боротися з активістами, які наполягали на впровадженні виборчої системи за відкритим партійними списками, скасуванні депутатської недоторканності та прийнятті закону про антикорупційний суд», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, що у Херсоні активісти вимагають від  депутатів обласної та міської ради
висловити недовіру Петру Порошенку.
 
Раніше  на Полтавщині активісти вимагали  від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

На Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.