На Прикарпатті депутат облради від РНС очолив Раду роботодавців

При Івано-Франківському обласному центрі зайнятості в м. Яремче створили Раду роботодавців. Головою обрали депутата облради від фракції «ВОЛЯ» (РУХ НОВИХ СИЛ) , приватного підприємця Андрія Марійчина.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття

Основним завданням  Ради є створення належних умов для конструктивних відносин між роботодавцями, працівниками і державними органами.

«Необхідно зробити так, щоб було більше робочих місць і не тікали закордон ті, які мають можливість їх створити і ті, які хочуть працювати в Україні. Великою проблемою є також офіційне оформлення працівників. По цих усіх параметрах Яремчанщина не є найгіршою. Вона навіть одна з найкращих. Однак малий і середній бізнес тут розвивається всупереч державній політиці», -  говорить депутат. 
 
Андрій Марійчин каже, що йому, як приватному підприємцю, добре відомі ті проблеми з якими зустрічаються  місцеві бізнесмени:

«Податкове навантаження в Україні, порівняно з Європою, не є таким аж великим. Проте немає умов для розвитку підприємництва. Для прикладу, якщо ти маєш земельну ділянку і хочеш там офіційно здійснити будівництво за усіма вимогами, які є в нашому законодавстві, то це майже нереально. Так сталось і в моєму випадку, я є власником земельної ділянки під комерційне призначення. Там уже є будинок і хочу добудувати ще магазин. Усі необхідні документи для цього роблю вже два роки».

Голова Ради роботодавців говорить, що головною перешкодою для підприємців є також бюрократія. Вона є ще гіршою, ніж корупція.

«Багато органів просто не дають можливості розвиватись бізнесу. Правоохоронні органи також працюють неефективно, бо не можуть захистити підприємця. Тому необхідно хоч на місцевому рівні посприяти розвитку малого і середнього бізнесу», - каже Марійчин.