На Прикарпатті АТОвці, учасники Революції Гідності і громадські активісти засудили політику Порошенка

На Прикарпатті активісти Калуша звернулися до голови Калуської РДА та до керівника міського осередку БПП із закликом підтримати і передати президенту країни вимоги щодо недопущення зриву антикорупційної реформи та та інших демократичних змін в країні, за які поклали життя тисячі українців.

Відповідне рішення було ухвалене під час загальноміського Віче. До заходу долучились учасники Революції Гідності, воїни АТО та представники громадських організацій міста. Вони засудили політику Порошенка і оголосили ряд вимог до нинішньої владної системи.

Зокрема активісти вимагають: створити незалежний антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність, перейти до пропорційної виборчої системи за відкритими списками і припинити дискредитації НАБУ і САП з боку Генеральної прокуратури та інших силових відомств.

До вимог громади долучились і активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Калуша.

«Ми також за ці вимоги, оскільки ми їх постійно декларуємо під час наших маршів і акцій протесту, які відбуваються у Києві та в більшості обласних центрів України. Сьогодні Порошенко гальмує і не хоче впроваджувати реформи. Замість того, щоб боротись з корупцією, він очолює її», - зазначив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Калуша Іван Качмар.

Звернення підписали більше 10 громадських організацій. Серед них: "Громадське об'єднання учасників бойових дій (АТО) на Сході України ім. Романа Шухевича", калуська міська філія "Союзу Українок", ГО "Сім'я Захисника" та ГО "Автомайдан Прикарпаття".

Нагадаємо, 23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка. Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської обларади.


22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Чекас пікетували міську раду з вимогою до депутатів висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

21 лютого у Тячеві, що на Закарпатті, відбулися громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.