На Прикарпатті активісти РНС влаштували вечір пам'яті Небесної Сотні і загиблих в АТО


У день 18 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття  ініціювали флеш-моб «Реквієм за мрією», присвячений трагічним подіям Революції гідності і загиблим у зоні АТО.  Захід відбувся  в Івано-Франківську, на площі перед  адмінбудівлею, де розміщені ОДА, а також обласна і міська ради. Про це розповіла координатор РНС Прикарпаття Тетяна Пришляк.


За словами Тетяни Пришляк, ідея полягала у тому, щоб запалити стільки лампадок, скільки людей за офіційними даними загинуло на Майдані та у зоні АТО і розставити їх на символічній карті  України, відповідно до кількості загиблих у кожній області.

"Сьогодні ми запалили свічки за всіма вбитими на Майдані та на війні на Сході. Офіційні дані різняться, але за деякими наші втрати сягають більш як 4 тисячі людей. Синів і доньок України, що боронять тепер нас з вами з небес. Коли ціла нація б’ється у крові та вогні, а найкращі сини її йдуть не на смерть, а у безсмертя, слова не лише недоречні — слова можуть бути зайвими", - наголосила Тетяна Пришляк.
Активістка зазначила, що на захід запросили декілька людей, які постраждали від куль беркутівців на Майдані і лише дивом вижили. Суди по їх справах тривають, але жодного вироку ще не було.

«Таким чином ми хотіли  нагадати нашій владі про те, що минуло вже чотири роки, а в України дотепер продовжують гинути люди, у той час як винні у розстрілах на Майдані дотепер не покарані. Натомість репресивний моховик Порошенка продовжує розкручуватись. Таким чином ми можемо дожити до того, що Януковича буде реабілітовано, він повернеться і отримає орден від чинного президента», - підсумувала Тетяна  Пришляк.