Активісти РНС влаштували акцію протесту під час візиту Порошенка на завод місцевого олігарха (ВІДЕО)

В Івано-Франківську активісти РУХУ НОВИХ СИЛ протестували проти візиту Петра Порошенка до ВАТ «Івано-Франківськ цемент», яким керує місцевий олігарх Микола Круць.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття.

Акція була влаштована на шляху слідування кортежу Порошенка, який проїхав не зупиняючись. Офіційною метою візиту президента на приватне підприємство була участь у церемонії запуску третьої технологічної лінії виробництва на ПрАТ "Івано-Франківськцемент".


Саме сюди сьогодні після свята останнього дзвонику у Ямницькому ліцеї та відкриття нового корпусу Прикарпатського центру репродукції завітав гарант«Нас обурює той факт, що в країні, де на східному фронті гине молодь, а пенсіонери не мають за що купувати ліки, в той час можновладці потопають у корупції, президент наповну займається піаром», - каже координатор Івано-Франківської міської організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Руслан Мельник.

Активісти кажуть, що найбільше їх цікавить те, чому Порошенко відав приватне підприємство.

Цієї відповіді не знає і сам голова правління Івано-Франківськцементу Микола Круць.
«Запитайте у Президента», - відповів він активістам РНС.Нагадаємо, що  “Івано-Франківськцемент” – найбільший цементний завод в Західній Україні, який через швейцарську компанію CemInWest SA контролює колишній депутат Верховної Ради від “Нашої України” Микола Круць. Компанія “Івано-Франківськцемент-етерніт” є холдинговою структурою Круця, на яку він традиційно оформляє супутні бізнеси. Серед них – Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій, “Івано-Франківськ залізобетон”, виробник підіймального та транспортного устаткування “Техінмаш”, Лопатинський торфобрикетний завод та інші структури.