На Прикарпатті активісти РНС долучились до акції «Мовчання вбиває. Хто замовив українців?»

Івано-Франківська міська організація партії РНС солідарна з українцями, які стали жертвами нападів через свою громадську чи політичну позицію. 

Активісти від різних політсил та громадських об’єднань зібрались під стінами ОДА з вимогою розслідувати злочини. За останній рік їх відбулось понад 40. Серед них: напад на журналіста Сергія Нікітенко у Херсоні; замах на життя одного із керівників міської організації партії «Сила людей» та громадського активіста Олега Михайлика в Одесі; напад на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, відому тим, що вона викривала корупційні схеми поліції.
Іванофранківські активісти кажуть, що в Україні з кожним днем стає все небезпечніше жити тим, хто має власні принципи та переконання, бореться з корупційними схемами та заважає політичним договорнякам.

«Репресії проти інакомислення зможуть добратись і до нас. Якщо, для прикладу, в Одесі і Херсоні нещодавно таке трапилось, то і в нашому місті може. Сьогодні ми маємо висловити свою підтримку і солідарність тим людям, які стали жертвами нападів. Треба бути активними і заявити про свою громадську позицію, бо тільки разом ми зможемо протидіяти владі і навести лад в країні. Адже саме байдужість призводить до цих пострілів і нападів», - каже координатор Івано-Франківської міської організації партії РНС Руслан Мельник 

Нагадаємо, що у Києві РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими силами і громадськими активістами вийшов на акцію протесту «Мовчання вбиває» до Адміністрації Президента проти свавілля правоохоронних органів і бездіяльності влади у розслідуванні нападів на активістів. Серед основних вимог активістів - відставка керівництва Національної поліції та прокуратури