На Полтавщині зареєстровано кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ на вибори в Опішнянську ОТГ

На Полтавщині кандидати від РУХУ НОВИХ СИЛ пройшли офіційну реєстрацію для участі у виборах в Опішнянській об’єднаній територіальній громаді. Про це повідомив кандидат на посаду голови Опішнянської ОТГ Валерій Кулага.  

Також кандидатами у депутати висунуто Сергія Римарчука, Івана Одинця, Валерія Ширая, Анатолія Курбалу та Миколая Дорошенка.

Як зазначив Валерій Кулага, більшість кандидатів від РНС – незалежні підприємці, які хочуть жити в країні без корупції та свавілля влади і готові докласти до цього власні зусилля.

Боротьба на виборах в Опішнянській ОТГ передбачається запекла, адже саме у цьому регіоні знаходяться найбільші запаси природного газу в Європі і ведеться активна георозвідка.

«Зрозуміло, що олігархічні клани будуть робити все можливе, щоб отримати важелі впливу у цьому регіоні. Адже майбутній голова ОТГ отримає повноваження переукладати договори на оренду землі, де і зараз ведеться розвідка», -пояснив Кулага.

Проте команда РУХУ НОВИХ СИЛ готова дати відсіч опонентам і запропонувати громаді іншій шлях розвитку, аніж перетворитися на сировинний придаток для збагачення бариг.

«Ми хочемо повернути у комунальну власність майно громади, яке було у неї незаконно відчужено. Таким чином ми зможемо наповнити наш місцевий бюджет і домогтися того, щоб податки від прибутків підприємств шли на розвиток нашого регіону. Для того щоб змінити життя в країни необхідно зламати схему за якою невелика частина нашого суспільства збагачується за рахунок природних ресурсів, або просто користуючись скрутним становищем людей і не залишаючи їм вибору. Якщо цього не зробити, ми отримаємо все те, від чого Україна потерпає роками – зубожіння населення і безвідповідальну барижну владу», - наголосив Кулага.

Нагадаємо, що вибори в Опішнянській об’єднаній територіальній громаді відбудуться 23 грудня 2018 року.