На Полтавщині розпочали збір підписів за відставку Авакова та Луценка

РУХ НОВИХ СИЛ Кременчука ініціював збір підписів міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генпрокурора Юрія Луценка та начальника Нацгвардії Юрія Аллерова, які допустили силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою, побиття активістів та цинічне приниження учасників АТО. Відповідне звернення буде направлено до президента Петра Порошенка та голови ВРУ Андрія Парубія.

Про це заявив під час спільної прес-конференції координатор РНС у м. Кременчук Микола Кравченко. Вимоги РУХУ НОВИХ СИЛ також підтримали три депутати міськради, учасники Революції Гідності, активісти Майдану та представники «Свободи»,

«Від гаранта Конституції України Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія – забезпечити належне розслідування правомірності дій співробітників Національної поліції, Національної гвардії, прокуратури, суддів, причетних до цього інциденту. Прозоро, публічно, професійно! Притягнути винних осіб до відповідальності.Терміново звільнити Міністра Внутрішніх Справ України Арсена Авакова, Генерального Прокурора України Юрія Луценка, начальника Нацгвардії Юрія Аллерова. Міністру юстиції – забезпечити безкоштовний юридичний захист та відновлення порушених прав постраждалих мітингувальників.До депутатів міської ради Кременчука, громади Кременчука – підтримати наше звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України», - йдеться у зверненні.

Підписи під документом у Кременчуці планують збирати протягом тижня. Також текст звернення  розішлють різним політичним партіям та громадським організаціям, аби вони могли долучитися до підписної кампанії.

Під час свого виступу депутат міської ради Ганна Павленко нагадала, що в 2014 році в Україні відбулась Революція Гідності. Тож дії поліцейських неприпустимі як приниження гідності людей.

У свою чергу депутат Оксана Піддубна буде вимагати від міського голови Віталія Малецького і його заступників, аби вони надали свою оцінку подіям 3 березня. Її підтримали колеги – депутати  Сергій Костромінов і Ганна Павленко.

Нагадаємо, що 3 березня загони спецпризначенців без розпізнавальних відзнак вдерлися у наметове містечко протестувальників під приводом вчинення слідчих дій та влаштували силовий розгін табору. При цьому активістів та учасників АТО не тільки били, а й принижували їх гідність, ставлячи на коліна та порушуючи їхні громадянські права на свободу слова, думки і власних переконань.

Раніше свавільний розгін містечка під ВРУ та побиття активістів засудили Тернопільська обласна рада та Житомирська районна рада.