На Полтавщині активісти вимагають від місцевої влади підтримати відставку Порошенка

На Полтавщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ передали до Кременчуцької міської ради Резолюцію, яка була ухвалена на Віче під час  Маршу за майбутнє і відставку Петра Порошенка.  Активісти вимагають від міського голови  Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Про це повідомив член ради Кременчуцької міської організації РУХУ НОВИХ СИЛ Олег Філіпас.

Він зазначив, що у виконкомі активістів зустріли не дуже привітно, проте після коротких суперечок зголосилися зареєструвати Резолюцію від Кременчуцького осередку партії."Сьогодні був чудовий сонячний день, чому б не поєднати приємне з корисним? Тим більше, що ми вже зірали більше 200 підписів під вимогою кременчужан відправити Петра Порошенко», -зазначив Філіпас.

Після того, як Резолюцію було зареєстровано, активісти здійснили автопробіг до сусіднього міста Горишні Плавні. По дорозі автоколону з прапорами та партійною символікою  зупинила поліція, проте після вичерпних пояснень, поліцейські не пред'явили жодних зауважень учасникам автопробігу

.

"Горішніплавці зустріли чудово, багато людей вітали автоколону, водії зупиняли свій автотранспорт і сигналили. Навіть з'явився якийсь таємний шанувальник, який дав незаконний наказ поліцейським зупинити і натиснути на учасників автопробігу. Але сталося не так, як гадалося. Після вичерпних зауважень з нашого боку про неприпустимість виконувати злочинні накази поліцейські вибачились і в знак примирення супроджували нашу колону. - підсумував Олег Філіпас.Нагадаємо, що на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Чекас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської обларади.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.