На Полтавщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ підтримують опозиційного депутата, який захищає свою честь та гідність

«Судовий процес у справі опозиційного депутата міськради Оксани Піддубної є нічим іншим як боротьбою проти тоталітарних методів чинної влади, що  не цурається будь яких способів тиску на європейські права, свободи і цінності. Оксана  Піддубна неодноразово виступала зі спільною позицією на підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ у міській раді. І ми так само підтримуємо її у цьому процесі". 

Про це заявив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука Олег Філіпас. коментуючи судове засідання у справі позафракційного депутата міськради Оксани Піддубної. Зокрема Піддубна позивається проти видання «Автограф». Вона прагне захистити свою честь і гідність, а також отримати відшкодування за неправдиву інформацію, яка була опублікована про неї.


Піддубну обурює те, що видання «приписало» їй заробітну платню у 100 тис. грн, наявність особистого водія, охоронця та іншого обслуговуючого персоналу. Також «Автограф» звинувачує Піддубну і в тому, що вона нібито протягнула на сесію міськради проект рішення, яким зменшила для «Укрнафти» ставку податку на користування землею з 3% до 1%.Як розповів Олег Філіпас, місцеве видання «Автограф» контролюється ні ким іншим як нардепом Юрієм Шаповалом. Свого часу він був членом Партії регіонів, потім входив до «Волі народу»,   а наразі - член депутатської групи «Партія Відродження». Проте Шаповалов не втратив зв'язок і з рідним Кременчуком, де він всіляко підтримує чинного  мера Віталія  Малецького. А той є  політичним опонентом Оксани Піддубної. Тому не дивно, що саме «Автограф» опублікував компромат на депутата.


Адвокатом відповідача у справі Піддубної є ще одна відома у Кременчуку одіозна особа - депутат міської ради, адвокат Руслан Ульянов. Свого часу активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Ольга Тіщенко домоглася того, що Ульянов не потрапив до Верховного суду України. Завдяки інформації, яку надала Ольга Тіщенко, Рада доброчесності відхилила кандидатуру Ульянова на цю посаду.


Тепер Ульянов усіляко затягує розгляд справи Піддубної, ставить їй недолугі питання та навіть викликав у якості свідка її старенького батька. Також Ульянов заявляє про те, що у газети були докази зв'язків Піддубної з олігархічними колами і просить суд витребуватп у мобільного оператора смс-переписку з телефону Піддубної.


«Те, що відбувається сьогодні у Кременчуку - опор старої системи на локальному рівні. Проте, цей приклад добре характеризує те, що відбувається по всій країні: одіозні нардепи вирощують своїх поплічників у місцевій владі, а ті у будь-якій спосіб намагаються захищати інтереси своїх господарів», - зауважив Філіпас.Активіст додав, що у місцевих комунальних ЗМІ діє сувора цензура, що стосується не тільки критики місцевої влади, а й подій, пов'язаних з діяльністю РУХУ НОВИХ СИЛ.


«У публікації Оксану Піддубну зневажливо називали «королевою». Проте справжні «князьки» - це наші місцеві керівники, які, звичайно, підпорядковані своєму «феодалу» з центру. І нема нічого дивного, що така система вибудована чи не по усій країні. Зміни мають відбутися не тільки на рівні Верховної Ради, а й на місцях. І в найпершу чергу - в свідомості самих людей. Піддубну активно підтримують громадські активісти. І це свідчить, що такі зміни вже розпочалися», - підсумував Філіпас.