На мітингу Саакашвілі у Вінниці зібрали тітушек під керівництвом місцевих депутатів (ФОТОДОКАЗИ)

Під час зустрічі лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі з вінничанами 17 вересня на мітингу були так звані провокатори-тітушки, в тому числі місцеві депутати, яких вважають людьми прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Про це повідомив один з прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ, який зібрав усі фото- та відео-докази.

На фото та відео, яке надав активіст, дійсно, є депутат Жмеринської міської ради від БПП Юрій Сокуренко та його брат, кандидат у депутати від БПП до Вінницької облради, член виконкому Жмеринської міськради Василь Сокуренко.

«Головою Жмеринської РДА є Олег Легеза – права рука нардепа БПП Генадія Ткачука, який, в свою чергу, «рулить» у Вінниці багатьма питаннями від імені Гройсмана», - повідомив активіст.

 За його інформацією, на мітингу зібрали «тітушок», яким платили по 500 гривень.

Активіст під час мітингу почав вимагати від начальника Вінницького МВ НПУ з ГБ Сергія Синявського, щоб його підлеглі вивели провокаторів за межі мітингу.

Представник Вінницької Крайової команди УНСО Сергій Чумак на писав у своєму Facebook, що в районі Поділля у Вінниці група "тітушок" побили кількох патріотів.

«Були швидка, поліція, постріли... Когось затримали і як завжди відпустили. Один з наших у лікарні с травмою хребта від удару арматурою. Наших хлопців явно вичисляли!», - заявив він 

За його інформацією, їх наняли депутати однієї партії для нападу на мітинг Саакашвілі. «Поліція як завжди до "складу правопорушення" нічого зробити не може (або не хоче)», - констатував Чумак.

Нагадаємо, 17 вересня тисячі мешканців Вінниці вийшли на мітинг за участю лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.