На Миколаївщині РУХ НОВИХ СИЛ оголосив війну нелегальним перевізникам

У м.Вознесенську, що на Миколаївщині, ситуація з нелегальними перевізниками набула суспільного резонансу не тільки серед місцевих мешканців, але й у регіоні в цілому. На боротьбу з нелегальними автобусами вийшли активісти Вознесенського міського осередку політсили «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». Небайдужі громадяни, разом з активістами РНС, найближчим часом організують народні рейди проти нелегалів — будуть фіксувати на відео і фото порушення та звертатися в обласні органи контролю. Якщо не допоможе — поїдуть до столиці відстоювати свої права зверненнями до нардепів та антикорупційних структур. 

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Вознесенську Арчил Гулордава

«В Україні мають від початку не допускати до роботи перевізників, які не отримали необхідні дозволи на законну діяльність. Нелегали, а вони діють зараз майже на всіх міжміських та селищних маршрутах, не мають ліцензій на пасажирські перевезення, не платять податків і з вимогами чинного законодавства не рахуються. Проте вони буквально з «коліс» навчилися нахабству рейдерства, вмінню домовлятися в разі чого з представниками відповідних структур. Саме цим можна пояснити те, що діють вони досить відкрито, не ховаючись: переманюють пасажирів прямо з автостанцій, здійснюють перевезення перед офіційно затвердженими перевізниками, тим самим забираючи у них дохід. Відтак на сьогодні ТДВ «Вознесенськавтотранс», який виграв конкурс на здійснення перевезень у місті к призупинив проїзд за картою вознесенця для пенсіонерів» - розповів Арчил Гулордава.  

Активіст додав, що мешканці Вознесенська, переважно пенсійного віку, обурені діями нелегалів, які ігнорують соціальну «картку вознесенця» та не впускають у автобуси пенсіонерів і навіть грубо виштовхують літніх людей та інвалідів з транспорту при відмові платити за проїзд. Люди бояться, що якщо з боку влади не буде в найближчий час вирішена проблема, то наступним кроком буде повне призупинення маршрутних перевезень містом. Тому що не можливо працювати в таких умовах, із-за не дотримання законодавства з боку нечесного та нелегального перевізника - ПП «Ярошенко», який постійно порушує правила чесної конкуренції.  

«Від таких неправомірних дій ТДВ «Вознесенськавтотранс» несе значних збитків, так як нелегальний перевізник курсує виключно на найвигідніших напрямках, а легальному перевізнику залишається працювати на відверто збиткових маршрутах і перевозити пільговиків. Нелегальні перевізчики не беруть людей які мають право на пільговий безкоштовний проїзд», - обурюється Гулордава.

Питання про нелегальні перевезення ПП «Ярошенко» вже неодноразово підіймалось, пенсіонери звертались вже у всі можливі інстанції, але міський голова Віталій Луков ніяк не реагує на цю проблему, адже не один рік поспіль в м.Вознесенськ проводяться нелегальні перевезення організації ПП «Ярошенко». Тому РУХ НОВИХ СИЛ почав збирати факти порушень прав пасажирів для подальшої передачі матеріалів у відповідні органи.