На Миколаївщині представники місії ОБСЄ зустрілися з активістами РУХУ НОВИХ СИЛ

"Попри всі резонансні події в нашій області, які викликають різку реакцію громади, РУХ НОВИХ СИЛ діятиме виключно у межах закону і мирного протесту». Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва Андрій Толпекін під час зустрічі з представником спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва у Європі(ОБСЄ) Ендрю Річардсоном. Також у зустрічі взяв участь координатор РУХУ НОВИХ СИЛ у Миколаєвській області Ігор Фінкельштейн.

Ендрю Річардсон обговорив з партійцями факти перешкоджання проведення Маршу за відставку Порошенка з боку влади, як це відбулося 18 березня 2018 року. Також велику увагу під час зустрічі приділили подіям, що відбулися після трагічної загибелі Народного Героя України Владислава Волошина. Як з'ясувалося, Річардсон був присутнім 29 березня на сесії Миколаївської облради і його цікавила ситуація, яка склалася в області після відсторонення губернатора Олексія Савченка з посади.


Окремо обговорювалося і питання радикалізації суспільства у регіоні.

«Миколаївщина є досить специфічним регіоном України. Ми довго спимо, проте, якщо прокинемося, можемо дійсно вибухнути. Останнім часом в області відбулися події, які привернули увагу всієї України: масові протести, загибель Волошина, пікетування облради і зрештою - відсторонення Савченка. РУХ НОВИХ СИЛ, як демократична проєвропейська сила, не може стояти осторонь цих подій. Проте, Попри всі резонансні події в нашій області, які викликають різку реакцію громади, РУХ НОВИХ СИЛ діятиме виключно у межах закону і мирного протесту», - наголосив Толпекін.

Нагадаємо, що раніше представники моніторингової місії ОБСЄ вже спілкувалися з активістами РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини.