На Миколаївщині активісти вимагають скликати облраду і заслухати звіт голови ОДА Савченка (ДОКУМЕНТ)

РУХ НОВИХ СИЛ Миколаївщини підтримав вимогу громадських організацій зібрати позачергову сесію облради та включити до порядку денного звіт голови ОДА Олексія Савченка. Під зверненням до голів фракцій Миколаївської облради поставили підписи представники п'ятнадцяти організацій області.

Про це повідомив координатор РНС Миколаївщини Ігор Фелькінштейн.

«Олексій Савченко вже більше року обіймає посаду голови Миколаївської ОДА, однак звіт про пророблену ним у   2017 році роботу до цієї пори не заслухано. Окрім цього, заява нардепа Мустафи Найєма і старшого прокурора Генпрокуратури Донского про причетність Савченка до подій 2014 року, заслуговують на обговорення», - наголосив Фелькінштейн.


Активіст додав, що звернення щодо позачергового скликання облради направлено до голів фракцій партій  «Укроп», «Наш край», «БПП», «Батьківщина», «Опозиційний блок», «Відродження» та «Нова Держава». За інформацією громадських діячів, сам голова Миколаївської ОДА терміново пішов у відпустку.

«Це звернення стане лакмусовим папірцем, який покаже справжнє обличчя народних обранців. Кого з них дійсно хвилюють інтереси простих людей, а для кого понад усе внутрішньопартійні пріоритети», - підсумував Фелькінштейн.

Нагадаємо, що раніше активістів РУХУ НОВИХ СИЛ та інших громадських організацій не пустили до зали. де звітував Олексій Савченко, посилаючись на відсутність попередньої реєстрації.