На Миколаївщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ закликають підвищувати доступність міського середовища

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Вознесенську відвідали місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» і безкоштовно передали їй інвалідний візок, який стане у нагоді людям, що потребують допомоги в переміщені. Також активісти обговорили проблеми доступного середовища у місті Вознесенську.  

Координатор міської Вознесенськой організації РУХУ НОВИХ СИЛ Арчил Гулордава, відзначив, що люди з інвалідністю відчувають дискомфорт не лише через відсутність технічних засобів для пересування, але і через відсутність нормальної інклюзивной інфраструктури в місті — пандусів, низьких бордюрів, широких тротуарів з хорошим асфальтовим покриттям.

Він додав, що РУХ НОВИХ СИЛ в своїй програмі має пункт по внесенню змін у вознесенське дорожнє господарство з метою зробити його доступним для всіх категорій громадян і відповідним європейським стандартам. Також РНС продовжує закликати підприємців обладнати магазини, кафе і аптеки зручними пандусами, які відповідають будівельним нормативам і придатні для користування.

«Проблема у тому, що більшість пандусів, навіть якщо вони є, абсолютно непридатні для самостійного користування ними людьми на інвалідних візках. Власники роблять їх для галочки, навіть не задумуючись, що слизьке покриття, або неправильний кут нахилу можуть бути просто небезпечними для здоров’я», - наголосив Гурдолава.

У свою чергу, представники ВОІ СОІУ подякували активістам РУХУ НОВИХ СИЛ за подарунок і дружню позицію щодо перетворення міської інфраструктури на зручну для пересування людей з інвалідністю.