На Миколаївщині активісти РНС викрили схему розкрадання 500 тис. грн.

Активісти «РУХУ НОВИХ СИЛ» виявили схему розкрадання бюджетних грошей на Миколаївщині, проаналізувавши результати перевірки фінансування обласної дитячо-юнацької спортивної школи Південим офісом Державної аудиторської служби. Також активіст РНС Ігор Фінкельштейн, який є членом громадської ради при Миколаївській ОДА, надав ряд документів, що підтверждують корупцію в.о. заступника начальника Управління у справах молоді та спорту Віктора Гінкула і заступника голови ОДА Євгена Шевченка.  

Ігор Фінкельштейн на засіданні громадської ради поставив питання про відсторонення посадовців з займаної посади. Пропозиція була підтримана присутніми і наразі направлена на розгляд голові Миколаївської ОДА.  

Остаточне рішення про відсторонення спійманих на корупції та розкраданні бюджету посадовців прийме підпорядкований президенту голова ОДА. Громадськість має сумніви, що він звільнить свого зама, адже корупційна гідра пустила коріння у всій ОДА. Проте, ігнорування вимог членів громради та захист корупціонерів, на думку партійців РНС, стане гучним сигналом виборцям Миколаївщини, які політсили реально борються з корупцією, а які декларують цю боротьбу тільки на словах, а на ділі самі розкрадають бюджетні гроші — тобто гроші громадян, що наповнюють державний і областний бюджети за рахунок податків.