На Миколаївщині активісти РНС відстоюють права незаконно звільнених з роботи військовослужбовців


У Миколаєві активіст РУХУ НОВИХ СИЛ захистив права службовця Збройних Сил України, якого незаконно звільнили з роботи після призову. Випадок стався в одному з філіалів Миколаївського обленерго.

Як розповів активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Олександр Скотніков, ПАТ «Миколаївобленерго» вже неодноразово звільняло працівників, яких призвано на військову службу, як осіб офіцерського складу, до Збройних Сил України.

«На теперішній час ця практика має систематичний характер. Вже декілька осіб було звільнено таким чином з роботи та поновлено за рішенням суду. Але деякі люди не знають про те, що їх права порушуються і суд буде зобов'язаний поновити їх в роботі. Я готовий допомогти усім постраждалим від дій «Миколаївобленерго», які були звільнені зі своїх посад по причині призову», - наголосив Скотніков.

Зокрема, у червні минулого року був призваний на військову службу працівник Очаківського філіалу Миколаївського обленерго молодший лейтенант П. Солодовнік, якого тут же звільнили з підприємства. Солодовнік подав заяву до Очаківського районного суду з проханням поновити його на посаді. Проте суд не задовольнив його позову і відмовив воїну у поновлені.

Лише після того, як за цю справу взявся адвокат Олександр Скотніков, була подана скарга до Миколаївського апеляційного суду. 14 травня 2018 року рішення суду першої інстанції було скасовано. Апеляційний суд постановив поновити на посаді П. Солодовнікова і виплатити йому усю належну заробітну плату за час змушеного простою.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаєва закликають звільнених на час призову працівників відстоювати свої права та звертатися по юридичну допомогу до координатора РНС Миколаєва, правозахисника Андрія Толпекіна за телефоном: 066-903-68-17