На Львівщині вшанували роботу представників галузі бджильництва

З нагоди дня пасічника представники партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі відвідали музей бджолярів у Стрию та вручили подяку за неоціниму працю у цій галузі. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Як зазначив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини, Ігор Брик, Стрийська спілка пасічників є дуже великою і налічує майже сотню членів. Ці люди не лише розвивають цю галузь в регіоні, а й популяризують культуру споживання продуктів бджільництва.

«Наші давні знайомі – члени Стрийської спілки пасічників вкладають у свою роботу не лише час і працю, а й душу. Їхнє філософське бачення світу – захоплює і спонукає до ще більшої роботи. Однак, як і у кожній галузі, тут існує багато проблем», - розповідає Ігор Брик.


Поспілкувавшись з досвідченими пасічниками, присутні отримали колосальні знання з історії розвитку бджільництва в регіоні та формування професійних спілок по всій Україні.

«Хочу зауважити, що наші відносини з пасічниками не обмежуються лише вітаннями у їхній професійний день. Цього року були специфічні погодні умови, які вплинули на розвиток бджіл і їхню роботу. Також великою проблемою для них є й відсутність централізованої співпраці з аграріями у плані сповіщення про обприскування полів. Від цього значна кількість роїв – загинула», - продовжує Ігор Брик.


Член Стрийської спілки пасічників п. Михайло Палінський провів екскурсію кімнатами музею, розповів про цікаві випадки та зустрічі. Також прочитав лекцію про правильне використання продуктів бджільництва. Наприкінці зустрічі усі присутні отримали солодкі подарунки.


«Цей позитивний заряд, який ми отримали під час нашої розмови дає наснаги до подальшої клопіткої праці на благо країни. Також ми маємо будувати стратегію щодо подальшої роботи у напрямку покращення умов розвитку бджільництва в Україні та регіоні», - додав Ігор Брик.