На Львівщині відбувся тренінг з протидії порушенню прав громадян (ВІДЕО)

Лекцію для членів партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі прочитала відома правозахисниця та адвокат Валерія Коломієць. Основною метою заходу стала потреба у захисті прав активістів під час взаємодії з представниками правоохоронних органів та СБУ.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Зазначимо, що Валерія Коломієць, яка багато років працює у сфері кримінального права та є регіональним координатором команди протидії порушенням прав вразливих груп у Львівській області. Вона  має адвокатську практику, постійно стикається з роботою правоохоронних органів.

«Наднизька кваліфікація кадрів призводить до того, що порушення права людини відбувається на усіх стадія кримінального провадження і, на жаль, під час більшості слідчих або процесуальних дій», - говорить  Валерія Коломієць.

Валерія Коломієць акцентувала увагу присутніх на деталях, на які потрібно звертати увагу під час  обшуку. Мова йде про дату, яка вказується в ухвалі суду, прізвища тих, хто буде здійснювати обшук та послідовність дій для своєї безпеки до моменту прибуття адвоката.Також адвокат окремо  зазначала наслідки окремих наших дій під час допитів та обшуків, які в майбутньому можуть нам нашкодити.

«Мені було б досить цікаво проводити подібного роду заняття, але вже на інші тематики», - додала Валерія Коломієць.Нагадаємо, що Валерія Коломієць є одним з захисників активіста РУХУ НОВИХ СИЛ Олександра Бурцева, якого звинувачують у тому, що він брав участь у зустрічі Михайла Саакашвілі під час перетину кордону на КП «Шегені» 10 вересня 2017 року.