На Львівщині від депутата БПП вимагають підтримати відставку Порошенка (ДОКУМЕНТ)

Члени партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» відвідали громадську приймальню народного депутата від Блоку Петра Порошенка Андрія Кота, де зареєстрували звернення щодо вимоги підтримати ініціативу імпічменту Президента.

Про це повідомляє прес-служба Львівщини

«Є факти, які голослівно промовляють про порушення законодавства та моральних норм Петром Порошенком. Ми вважаємо, що функціювання держави під його керівництвом є неприпустимим», - говорить координатор обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Ігор Брик.

У своєму зверненні активісти просять  народного депутата підтримати ініціативу РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі та підписати звернення до голови ВРУ  Андрія Парубія щодо  усунення Президента  України Петра Порошенко з поста в порядку імпічменту.

Також представники РУХУ НОВИХ СИЛ передали зразок звернення до Голови Верховної Ради щодо зарахування його підпису під ініціативою.«Андрій Кіт є депутатом Верховної Ради нашого округу, який об’єднує Стрийщину та Жидачівщину. Як народний обранець, він змушений прислухатись до мешканців його виборчого округу», - додав координатор.

Члени партії та активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі планують відвідати й інші приймальні народних обранців від Львівщини, які ще не поставили свого підпису під даною ініціативою.