На Львівщині судять ще одного активіста, який зустрічав Саакашвілі на кордоні

На Львівщині розпочинається судовий розгляд у справі активіста Василя Каця, якого так само як і Олександра Бурцева, звинувачують у зустрічі Михайла Саакашвілі на пропускному пункті Шегині. Зокрема у Мостиському районному суді відбулося підготовче засідання в ході якого суд відмовив у клопотанні прокуратури заборонити Василю Кацю залишати місце проживання без  дозволу суду.

Про це повідомив адвокат Василя Каця Олександр Коваль.

«Якби Василю Кацю присудили обов'язок залишати місце проживання лише за рішенням суду, на отримання дозволу поїхати, наприклад, до Києва, він витратив би десь два тижні. Але суд відмовив у клопотанні сторона обвинувачення», - пояснив адвокат.

Олександр Коваль зазначив, що суддя у справі Василя Каця одночасно веде справу Олександра Бурцева.  Отже, може виникнути конфлікт інтересів, коли вирок по одній справі автоматично вплине на вирок по іншій справі. Адже по обом справам проходять одні й ті самі свідки і документальні докази.«Ми запропонували судді взяти самовідвід у зв'язку з тим, що він слухає справу Бурцева, і тому у нього може бути упереджене ставлення у розгляді справи Каця. Суддя заявив, що самовідвід він брати не буде, проте сторона захисту може у будь який момент скористатися своїм правом і вимагати відвід судді», - підсумував Олександр Коваль.

Нагадаємо, що На Львівщині у  Мостиському районному суді триває розгляд справ активіста і учасника АТО Олександра Бурцева та одного з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давіда Сакварелідзе, яких звинувачують у підготовці незаконного перетину українсько-польського кордону Михайлом Саакашвілі 10 вересня 2017 року на пропускному пункті Шигені.