На Львівщині стартувала інформаційна кампанія РУХУ НОВИХ СИЛ

Цього тижня члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі власними силами випустили у світ свій перший примірник про роботу у області тиражем 10 тис. 

«Ми активно висвітлюємо нашу діяльність у соціальних мережах, адже кожного тижня проводимо заходи, які націлені на тяжку боротьбу проти свавілля влади, великих та малих олігархів»,- говорить координатор обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Ігор Брик.


«Проте, є частина населення, яка не користується соціальними мережами з тих чи інших причин. Натомість вони слухають радіо і дивляться телебачення. Зрозуміло, що власниками цих ресурсів є олігархи всеукраїнського масштабу, які намагаються будь-якою ціною залишитись при владі і не нести покарання за свої діяння. Нашу роботу, звісно, через центральні ЗМІ ніхто не висвітлює, якщо й показують, то в перекрученому форматі. Саме тому виникла ідея згуртуватись та видати маленький тираж нашої газети на область», - додає координатор.


Першу тисячу примірників побачило місто Стрий. Мешканці зацікавлено розглядали шпальти газети та уважно переглядали зміст одразу на місці. Тішить те, що поблизу місця дислокації активної молоді, яка зголосилась допомогти у розповсюджені газети, жодного примірника не виявили в сміттєвій урні.


«Випуск газети – клопітка праця, але спільними зусиллями наших членів, ми це зробили. Люди побачать, прочитають і дадуть свою оцінку нашій роботі у місті Львові та районних центрах», - зазначив Ігор Брик.

Цього тижня планується розповсюдити газети у місті Львові, Дрогобичі, Новому Роздолі, Жидачеві та інших районних центрах.