На Львівщині стартувала акція «Пізнай свій край»

До Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, Львівська обласна організація партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі ініціювала акцію підтримки туристичних груп студентів, учнів, вихованців сиротинця. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Наша країна має славетну історію, яка просякнута перемогами і поразками, героїзмом і зрадами, патріотизмом і явищем «хатокраїзму». Однак всі уроки історії ми повинні вивчати, знати і робити висновки. Без знання своєї історії ми не зможемо будувати майбутнє», - про це заявив координатор Львівської обласної організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик. 

Ініціатори ідеї вирішили підтримати туристичні студентські та учнівські групи, які мають пізнавальний характер.


Цього тижня першими туристами, яких підтримав РУХ НОВИХ СИЛ, стали студенти СК ЛНАУ. Молодь відвідала славне місто Львів та цілюще джерело с.Раковець.

«На сьогоднішній день ми плануємо долучитись до організації туристичної поїздки вихованців дитячого сиротинця «Оранта», що у місті Дрогобичі. Плани туристичних поїздок і маршрутів на даний час перебувають на стадії обговорення. Однак думаю, що ми знайдемо оптимальний варіант для дітей, щоб зацікавити їх та організувати пізнавальну подорож», - зазначив Ігор Брик.


Додамо, що опікуватись сиротинцем «Оранта», Львівська обласна організація партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі почала ще навесні цього року. За цей час було організовано кілька благодійних поїздок. На даний час організована робота щодо ремонту ринв на будівлі та формування списку потреб для дітей.