На Львівщині розпочалось формування ще одного осередку партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі

Попри скептичні настрої політичних опонентів РУХУ НОВИХ СИЛ, людей, які прагнуть якісних змін у державі, стає все більше. Шукаючи можливості жити та працювати чесно, відкрито та прозоро, вони підтримують нову політичну силу, яка пропагує цінності відкритої демократії. Саме з таким активом Жовківського району відбулась зустріч, на якій обговорили конкретні кроки щодо подальшої діяльності у лавах РУХУ НОВИХ СИЛ.  

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Ми й надалі гуртуємо людей, які хочуть якісних змін у нашій державі. Цього разу ми зустрілись з активістами Жовківського району. Дуже приємно, що одразу знайшли спільну мову і одне бачення майбутнього», - розповідає координатор Львівської обласної організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.

Під час зустрічі було заповнено одразу кілька заяв на вступ у партію. Та ще декілька чистих бланків передано для тих, хто не зміг долучитись до розмови особисто.

«Жовківський район доволі унікальний своїм розташуванням та можливостями для розвитку. Однак влада старається не лише стояти осторонь необхідних для процвітання району процесів, а й нівелювати уже сформовані громадою напрацювання », - додає член ради партії Львівської обласної організації РУХ НОВИХ СИЛ Осип Магур, який також брав участь у зустрічі.

«На даний час розпочався процес формування районного осередку. Коли радою партії буде прийняте позитивне рішення, тоді можна буде все оформити юридично. Однак це не перешкоджає активістам, з якими ми зустрілись, вже працювати з людьми на місці і доносити їм цінності партії та плани, які допоможуть вийти країні з кризи», - додав Ігор Брик.

Керівництво Львівської обласної організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі продовжує проводити виїзні зустрічі з членами партії та суспільно-активними людьми по районах з метою створення паспорту області для визначення пріоритетних проблем, які потребують негайного вирішення за допомогою конкретних дій.