На Львівщині продовжується робота з активом партії

У Жидачеві відбулась робоча зустріч з прихильниками та членами партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Учасники дискусії активно ділились думками та планами щодо майбутніх заходів у регіоні.  

«Частина наших партійців уже пройшли фазу навчання у місті Ірпінь, яке проводила партія РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Отримавши великий об’єм інформації, ми змушені передавати її тут на місцях», - говорить координатор обласного організації РУХУ НОВИХ СИЛ Ігор Брик.


Під час зустрічі, учасники приділили увагу питанню напрацювання бази виборців та методи їх залучення. Не обійшли увагою і майбутніх агентів змін, яких також потрібно підготувати до майбутніх навчань.

«Аналізуючи нашу проведену роботу, ми розуміємо, що діяли у правильному руслі. Але варто зауважити, що на деякі нюанси ми не зважали, хоча треба було. Саме для цього ми провели цю зустріч, щоб визначити пріоритети у роботі, враховуючи специфіку району», - продовжує Ігор Брик.

У розмові з активом партії було визначено попередні стратегії майбутніх виборів на пост Президента, до Верховної Ради України та місцеві вибори. Також присутні обговорили нові методи проведення передвиборчих кампаній на усіх рівнях.


«Ми повинні відійти від старих схем, якими продовжують користуватись корумповані українські небожителі. Наша мета змінити принцип мислення виборця, який повинен звертати увагу на дії, вчинки, а не піддаватись впливу старих популістів. Саме для цього ми шукаємо агентів змін, які на місцях мають провадити колосальну роботу не лише для рейтингу нашої партії, а й для майбутнього нашої країни», - додав ігор Брик.