На Львівщині представники РНС знову відвідали геріатричний центр

Цього тижня небайдужі прихильники та члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі провели колосальну роботу з сортування необхідних речей для людей літнього віку, які збирали в обласному офісі партії. Відібрані речі, медикаменти та приємні подарунки одразу ж завантажили у машини та відвезли у Геріатричний центр, що у смт. Підбуж, Львівської області.  

Про це повідомила прес-служба РНС Львівщини

«Ми вже відвідували цей заклад. Тоді небайдужі допомогли зібрати цілий бус одягу для людей літнього віку. Під час першої зустрічі нам вдалось поспілкуватись з адміністрацією закладу, довідатись найбільші потреби, на які влада області закриває очі. Наша команда одразу поставила собі за мету продовжити наш шлях та зібрати крім одягу, ще й медикаменти», - говорить члени ради обласної організації партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Осип Магур.Після першої поїздки, було оголошено про збір необхідних медикаментів, постелі та одягу для підопічних даного геріатричного центру. Також обласна організація РУХУ НОВИХ СИЛ надіслала низку листів-звернень до фармацевтичних компаній, які функціонують в регіоні. Не всі зголосились допомогти, однак були й такі, які щедро надали необхідне зі списку.


«Насамперед ми просили засоби особистої гігієни, а саме: медичні пеленки, підгузники для дорослих, знеболюючі, антибіотики широкого спектру дії. Ці речі, вкрай необхідні для догляду за старшими людьми, яких доля відправила доживати віку у геріатричний центр. Нажаль влада не звертає особливої уваги на такого роду заклади. І це можна відчути, поспілкувавшись з працівниками та самими підопічними геріатричного центру», - продовжує Осип Магур.


Під час попередньої поїздки, адміністрація закладу наводила економічні факти діяльності. Відсутність якісного фінансування, адже на одну людину виділяється 40 грн на день. Також гостро існує проблема у ремонті або заміні устаткування – прес-машини для прасування та автомобіля швидкої допомоги. Адже до районної лікарні потрібно здолати понад 20 кілометрів розбитої дороги.


«Попри все, старшим людям, які мають свій життєвий досвід злетів і падінь, радості і печалі, найбільше до душі припали дитячі подарунки, які наші малюки зробили власними руками. Коли ми роздавали малюнки та саморобні магнітики, то зрозуміли, як присутнім бракує уваги та любові. Найгірше було те, що дитячих шедеврів не вистачило на всіх. Щоб не засмучувати нікого, ми пообіцяли привести їм ще. Тому не можемо порушувати даного слова і плануємо провести ще кілька заходів з нашими малюками та майстрами», - додав Осип Магур.


Нагадаємо, що геріатричний центр функціонує у смт. Підбуж, Львівської області іналічує понад 100 підопічних, з них майже три десятка старших людей не можуть пересуватись і прикуті до ліжка.