На Львівщині представники РНС долучились до акції бойкоту цін на пальне

11 жовтня по території всієї України автомобілісти провели масштабну акцію «Бойкот цін на пальне». Члени партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі її прихильники та просто пересічні громадяни, долучились до заходу. Суть акції – від 09:00 до 10:00 припинити рух на своєму авто. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

На Львівщині автомобілісти заїхали на автомобільну заправку, де розгорнули плакати і закликали пересічних водіїв долучитись до акції.

«Сьогодні ми спостерігаємо шалений ріст цін на пальне. Кожного дня вартість зростає в середньому на 50 копійок. Ми вважаємо, що це змова власників АЗС, які вирішили нажитись на зубожілому народ», - говорить координатор Львівської обласної організації партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.


Автомобілісти скаржаться не лише на вартість, а й на якість пального. Саме тому небайдужі зорганізувались для проведення попереджувальної акції в межах усієї країни.

«Чиновники забувають, що для більшості українців авто – не предмет розкоші, а засіб для заробітку. Ми закликаємо Антимонопольний комітет звернути увагу на різке підняття ціни на пальне. Адже це їхні прямі обов’язки, про які, чомусь, їм потрібно нагадувати такими методами», - продовжує Ігор Брик.

Майже у кожному місті активісти, після привернення уваги водіїв на дорогах, сигналами, вирушили до місцевих чи обласних рад з метою привернути увагу чиновників до ситуації, яка склалась.

«Складається враження, що влада цілеспрямовано заохочує власників АЗС до такого свавілля. А страждають пересічні громадяни. Адже ті, хто не мають авто – користуються громадським транспортом. Ціна на пальне безпосередньо впливає на вартість проїзду. Тому дана ситуація стосується не лише водіїв авто, а, практично, кожного з нас», - додав Ігор Брик.

Автомобілісти по всій Україні мають надію, що такі заходи привернуть увагу Уряду до цієї проблеми і питанням підняття цін на пальне все ж зацікавиться Антимонопольний комітет.