На Львівщині планують створити ще один осередок партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі

Цього тижня відбулась робоча зустріч з активом міста Бібрка. Громада міста уже давно намагається подолати  ігнорування місцевою владою проблем городян. Наразі за справу взялися активісти РНС

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Активна частина мешканців вже не один рік бореться зі свавіллям влади, розтратою коштів з бюджету міста та іншими проблемами. Сьогодні ми зустрілись та обговорили всі ключові питання, які формують життя громади міста», - говорить член ради партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Львівщини Осип Магур.

Дуже гостро стоїть проблема також безпеки руху на дорозі. Мова йде про дорогу Н-09 Львів – Мукачево у місті Бібрка вул. Галицька та вул. Львівська.

«Мешканці неодноразово зверталась до влади різного рівня з вимогою облаштувати пішохідні доріжки, регульовані пішохідні переходи, встановити необхідні дорожні знаки, щоб убезпечити пішоходів. Однак всі звернення громади перебувають і досі на розгляді влади. За цей час маже десяток людей загинуло на цьому відрізку дороги внаслідок наїзду автомобілів. Численна кількість людей - травмовані», - розповідає Осип Магур.

Активісти також написали звернення до народного депутата Юрія Дерев’янка, з проханням допомогти вирішити ці питання.

«Проблема блокується владою, яка робить вигляд, що нічого страшного не відбувається. Люди це розумію, саме тому вирішили створити осередок партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Такий крок допоможе тут, на місці, змусити владу рахуватись з вимогами громади та виконувати законні вимоги громадян», - стверджує Осип Магур.

Активісти обговорили майбутні перспективи на виборах та стратегію роботи у місті Бібрка. Усім, хто твердо вирішив продовжувати роботу на благо громади, дали заяви на вступ у партію. Після оформлення всіх документів, планується формування осередку та його реєстрація.