На Львівщині обговорили шляхи реалізації програми Руху Нових Сил

 Представники районних осередків Львівщини РУХУ НОВИХ СИЛ  Михайла Саакашвілі та міста Львова ознайомились з рішенням Політради, яку провели напередодні,  у Києві. Збори активу області відбулись 17 квітня, у новому офісі.

Про повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

    Обласний координатор Ігор Брик, привітав учасників з початком нового етапу діяльності обласного осередку та розповів про акценти роботи, які мають бути першочерговими та спрямованими на те, щоб інформація про діяльність РНС  доходила до людей без попереднього викривлення зацікавленими особами.


    «Роботи дуже багато, однак ми і надалі будемо продовжувати наш протестний рух. Не залишаємо без уваги і судові справи проти соратників, які штучно створюються і свідомо затягуються владою. Але нам потрібно продумати  ще й способи, які дадуть змогу доносити нашу програму пересічним громадянам», - сказав Ігор Брик.    Під час обговорення, учасникам зустрічі довели до відома новий порядок прийняття у партію. Не залишили без уваги також і питання створення нових осередків у тих районах, де ще вони не зареєстровані. 


    «Ми не можемо вибірково боротись зі свавіллям влади. Кожен район має свою унікальність і індивідуальні проблеми, які по-суті об’єднанні єдиним знаменником беззаконня. Для цього наша партія має чіткий план дій, а ми повинні знайти спосіб реалізації його у життя», - додав координатор Львівщини.


    Для налагодження схеми комунікації між осередками та зв’язку з населенням, під час зустрічі також обговорили план заходів на кінець поточного і початок наступного місяця.  Першочерговим завданням є просвітницька робота та популяризація активного громадянського способу життя.


    Зокрема, запланований «Форум жінок РНС Львівщини», метою якого є  консолідація  жіноцтва у русі  до розбудови партії. А також автопробіг на підтримку Давіда Сакваралідзе, суд над яким відбудеться 27 квітня о 14:00 у Мостиському районному суді Львівської області .


    Нагадаємо, 16 квітня у Києві  відбулось засідання політради РУХУ НОВИХ СИЛ. В порядку денному були питання стратегії і тактики подальшої роботи,обрання членів Центрально-ревізійної комісії, проект змін до Статуту партії та інше