На Львівщині ініціювали збір речей для нужденних

Ідея провести акцію «Речі для малечі» виникла під час Форуму жінок РУХУ НОВИХ СИЛ, який відбувся в області, однак виявилося, що допомоги потребують і дорослі.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини Ігор Брик.

З початком травня серед партійців розпочався збір одягу  не лише для дітей, а й для дорослих.  Перші пакунки вже розсортовані в обласному партійному офісі міста Львова.  Як розповів Ігор Брик, тривати збір одягу буде до 15 травня. 

"Першочерговою  була запропонована акція під назвою «Речі для малечі», яку ми планували організувати до дня матері у форматі обміну дитячим одягом. Однак під час підготовки зіткнулись з тим, що не лише дитячий одяг зараз за межами доступності для більшості молодих сімей.  Спонтанне реформування соціальної сфери життя привело більшість населення різного віку до тотального зубожіння, чим будуть користуватись олігархи під час виборів. Ми повинні перешкодити їм у цьому. І дати людям можливість об’єктивно оцінювати ситуацію в державі», - розповів  Ігор Брик.

Ера реформ від компанії "жити по-новому" змусила затягнути пасок не одну українську родину. Практична більшість українців змушені відмовляти собі в необхідному. Наші партійці і активісти - звичайні громадяни, які відчули якість реформ на собі. Тому ми вирішили простягнути руку допомоги тим, кому це життєво необхідно.
 
Як зазначають активісти районних осередків, збір одягу об’єднує не лише у спільній справі, а й ще раз змушує об’єктивно оцінити суть соціальних реформ, про які так люблять говорити можновладці на міжнародній арені та з екранів телевізорів.

«У нас дуже багато пенсіонерів і не тільки, які опинились на межі виживання. Їм заледве вистачає грошового забезпечення на лікування, оплату комунальних послуг та харчі. А що говорити тоді про тих, хто опинились у сиротинцях, будинках пристарілих? А ми далі продовжуємо чути з уст нашої влади про можливе піднесення тарифів.  Така ситуація доведе нас до тотального продажу голосів на виборах за мінімальну одноразову  допомогу представників олігархату, - підсумував  координатор Львівщини.