На Львівщині ініціювали порушення кримінальної справи проти Порошенка

На Львівщині ініціювали збір заяв щодо порушення кримінальної справи проти Порошенка. Про це заявив координатор обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Ігор Брик після народного віче, яке відбулось 29 квітня у місті Самбір. Захід ініціювали з метою інформування громади щодо ситуації, яка склалась після оприлюднення «плівок Онищенка».

Повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Не можна просто забути чи проігнорувати факти, які говорять про можливу причетність президента до корупційних дій. Також не можна дивитись на бездіяльність правоохоронних органів. Розуміємо, що Генпрокурор є зацікавленою особою, оскільки перебуває у кумівських відносинах з Гарантом. Але ми повинні діяти. І першим кроком є добровільний збір заяв щодо порушення кримінального провадження проти Петра Порошенка. А далі процедура народного імпічменту», - заявив координатор Львівщини.Додамо, що також було прийняте рішення звернутись до депутатів міської ради з ініціативою проголосувати за подання до Верховної Ради вимоги про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів корупційних дій президента.


У тексті Меморандуму народного віче у місті Самборі, задекларовано створення Комітету громадського опору для спротиву диктатурі та олігархату.


 «У кожній демократичній державі, будь-яка публічна особа, чи то депутат, чи то міністр, чи то президент, гідно ідуть з посад лише за умови можливості їхньої причетності до скандалу. У нас, на цілу державу прогриміли «плівки Онищенка», а по всіх каналах – тиша. Жодних заяв від Порошенка, від його представника у Верховній Раді. Лише сухі кліше від пана Ситника, про те, що на плівках нічого кримінального нема. Про що це говорить? Про брудну совість, руки і помисли Президента і його компанії, які не заслуговують мати мандат для здійснення керування державою», - заявив Ігор Брик.Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.

В Ужгороді активісти РУХУ НОВИХ СИЛ провели інформаційний семінар «Вся правда про Президента» під час якого дали роз'яснення щодо подій, зафіксованих на плівках Оніщенка.

В Одесі під час акції за відставку Порошенка відбувся телеміст з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлом Саакашвілі

У Херсоні акцію з вимогою відставки Порошенка провели під будівлею ОДА.

У Тернополі громадяни засудили корупційні дії місцевої влади, а також вимагали відправити у відставку Петра Порошенка.