На Львівщині молоді жінки РНС долучились до світового руху за грудне годування немовлят

З 1 по 7 серпня у цілому світі відзначають тиждень грудного вигодовування. Дану тему не оминули своєю увагою молоді активістки РУХУ НОВИХ СИЛ. Враховуючи соціальні, економічні та екологічні фактори, представники жіночого крила партії зустрілись у стрийській бібліотеці для обговорення можливих заходів для пропаганди грудного вигодовування серед молодих матерів. 

«На сучасному етапі, світова спільнота беззаперечно визнає те, що грудне вигодовування – найкращий захист імунітету дитини. Однак поширеність такої практики – дуже низька. Багато жінок свідомо відмовляється від грудного вигодовування. Ця проблема існує і в Україні», - говорить т.в.о. координатора міської організації РУХУ НОВИХ СИЛ у місті Стрию Уляна Гнатків.


 «Нам потрібно розуміти, що ведення політики в нашій країні спрямоване на знищення нас, як нації. Багато хто говорить, що це лише – популізм. Однак варто пригадати, як саме у нас видають дозволи на шкідливе виробництво, як проводять перевірки ґрунтів, повітря і води. Саме ці фактори впливають на розвиток наших дітей і їхнє здорове майбутнє. Наша мета – максимально доносити цю інформацію майбутнім матерям», - продовжує Уляна Гнатків.


Активістка зазначила, що за даними світових досліджень, найбільша складність для жінки при годуванні груддю – це дезінформація і міфи. За статистикою 97% жінок здатні успішно годувати свою дитину без штучних замінників материнського молока.

«Ми провели маленький аналіз у нашому місті і дійшли висновку, що найкращий спосіб доносити подібного роду інформацію – спілкування фахівців з підлітками, які значно більше володіють інформацією, ніж ми вважаємо і сприймають її краще, ніж жінки, які вже схильні користуватись надуманими міфами. І отримана на даному етапі інформація, може бути базовою у подальшому формування моделі відносин матері-дитини. Однак, звичні методи вже не такі ефективні і потребують обережного підходу у поданні фактів. Саме тому ми вирішили провести круглий стіл з працівниками дитячої бібліотеки філії №4 Стрийської МЦБС, де обговорили нові способи спілкування з підлітками на цю тему», - зазначила Уляна Гнатків.


Окрім цього, під час зустрічі учасники круглого столу, обговорили майбутні заходи, які б були спрямовані на пропаганду здорового способу життя серед молоді.

 Зазначимо, що Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 до 7 серпня в більш як 170 країнах світу під егідою Всесвітнього альянсу на підтримку грудного вигодовування (WABA) у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).