На Львівщині молодь запрошують на стажування в офіс РУХУ НОВИХ СИЛ

На Львівщині оголосили про початок набору на волонтерську програму стажування у структурних підрозділах регіонального осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». Співпраця з молодими людьми націлена на роботу  у сфері юридичного супроводу та інформаційних технологій.  РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини запрошує молодь, яка хоче здобути  знання та навички  у роботі з органами місцевого  самоврядування, роботі з інформацією, підготовкою публікацій у ЗМІ.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Дуже багато студентів, які не мають впливових покровителів, але мають знання і активну позицію, все ж таки  можуть планувати підкоряти високі щаблі  у соціальному рості. Так склалось, що для таких людей часто-густо двері закриті на кілька замків. Наша мета не лише обіцяти, але й дати код до підбору ключів до цих дверей», - говорить автор ініціативи Марія Сабадашко.

«Молодий спеціаліст, який прийде на роботу на державну службу,  завжди стикається купою бюрократичних нюансів, про які він не підозрював. І тут завжди знайдеться вчитель, який захоче поділитись власним досвідом. Саме через це у нас такий низький рівень фахівців на державних посадах. У них відсутнє поняття комунікування з громадянами, співпраця з громадськими ініціативами тощо», - продовжує активістка.

«Наша мета, в перспективі , подолати вакуум, який утворився між громадянами і владою різних рівнів. Молоді фахівці повинні знати, якими законними інструментами можна вести спілкування, де можна і потрібно надавати інформацію, яким чином всі ці дії узаконити і як подати це суспільству», - додала Марія.

«Практика стажування у партійних офісах дуже поширена у світі. Особливу увагу на такі роботу студентів звертають у США. Адже окрім знань та досвіду молода людина отримує широке коло друзів у різних сферах життя. Також керівник офісу чи відповідальний зобов’язаний в кінці співпраці написати рекомендаційний лист, який можна використовувати під час майбутніх співбесід з роботодавцем», - завершила активістка.

До співпраці запрошуються студенти чи випускники юридичних, міжнародних факультетів, журналістів та активних креативну молодь, яка бажає долучитись до процесу державотворення та прагне отримати практичні знання у політичній діяльності. Співпраця базується на волонтерських засадах з перспективою подальшої роботи у партійному офісі.

Звертатись можна у обласний офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, за адресою: м. Львів, вул. Драгоманова, 18, тел..: 0689169110. Набір на стажування триває  до 20 червня.