На Львівщині кандидатка у депутати пропонує створити громадську раду при виконкомі Бібрської ОТГ

Кандидати в депутати до Бібрської ОТГ від партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі активно проводять агітацію на свої округах. Під час особистих зустрічей, кожен розповідає про розроблені кроки реалізації програми. 

Про це повідомляють у прес-службі РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Серед кандидатів у депутати до Бібрської ОТГ є партійці, а також свідомі громадські активісти, які мають на меті впровадити прозорі механізми прийняття важливих рішень.

“Практика проведення Громадських слухань застосовувалась у розв'язання ключових питань у Бібрській міській раді. Це ми прагнемо продовжувати і у новоствореній ОТГ. Щоб кожен мешканець, навіть, який живе за межами міста Бібрки, мав можливість брати активну участь у житті громади. Крім того, це дасть змогу прозоро приймати важливі рішення. Залучати до обговорення не лише депутатів, а й активних членів нашої майбутньої ОТГ”, - про це говорить кандидат у депутати до Бібрської ОТГ від партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Оксана Зінчук.

Серед ключових тез, з які кандидати намагаються донести виборцям — пріоритетність розподілу бюджетних коштів.

“Ми розуміємо, що у новоствореній ОТГ — буде існувати багато важливих проблем. Це — медицина, освіта, інфраструктура. Щоб раціонально здійснити розподіл бюджетних коштів, ми пропонуємо створити Громадську раду при Виконавчому комітеті. Дорадчий голос цього органу стане лакмусовим папірцем для кожного депутата під час прийняття рішень”, - продовжує Оксана Зінчук.

Кандидати у депутати від партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі є представниками різних сфер життя. Серед них — медики, викладачі, журналісти, приватні підприємці.

“Наша команда — молода і амбітна, яка має на меті розвивати нашу ОТГ. Забезпечити якісний рівень освіти та медичних послуг. Ми всі усвідомлюємо велику відповідальність, яка ляже на наші плечі. Кожен з нас готовий взяти її на себе і працювати на благо громади”, - додає Оксана Зінчук.

Нагадаємо, що вибори депутатів та голови Бібрської ОТГ відбудеться уже цього тижня, 23 грудня. Від РУХУ НОВИХ СИЛ участь у виборах візьме 21 кандидат.