На Львівщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ відзначили День Матері Землі

Впродовж кількох днів по всій області відбулися заходи приурочені до Дня Землі Матері. Члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ, прихильники та просто свідомі громадяни висадили більше сотні саджанців дерев та кущів, доповнивши сади та сквери новими рослинами.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Відтак у Львові, 20 квітня, партійці РНС разом з небайдужими львів’янами, взяли участь у благодійному заході з висадки саджанців фруктових дерев на територіях Дитячого садку  №1 та  Дошкільних навчальних закладів №45 та №18.

У селі Довголука, Стрийського району, 23 квітня партійці та прихильники разом з координатором обласного осередку Ігорем Бриком заклали фруктовий сад біля місцевої школи.«Вже роками фруктові сади біля навчальних закладів не оновлювались владою. На це не вистачає коштів, ані в обласному, ані в районних бюджетах. Сади потребують санітарної чистки, однак нових фруктових дерев, практично, не досаджують. Ми вирішили покращити цю ситуацію і затіяли з нашими однодумцями своєрідний флеш-моб», - сказав Ігор Брик.

Крім того, 21 квітня у місті Стрий, партійці та прихильники РУХУ НОВИХ СИЛ разом зі своїми родинами доповнили Сквер пам'яті Небесної сотні декоративними деревами та кущами.

«Ми бачимо як влада різних рівнів по всій Україні, хаотично віддає зелені території під забудови. Сквери та парки безжально вирубуються, натомість виростають бетонні багатоповерхівки. Декларації про «здорове майбутнє» залишаються пустими словами, адже у пріоритеті чинної  влади і її васалів – гроші та особисте збагачення. Міста перетворюються на загазовані бетонні джунглі, у яких скоро не буде місця, де б можна було прогулятись з дітьми чи відпочити з родиною», - зазначив Ігор Брик.РУХ НОВИХ СИЛ по всій області закликає посилити контроль громадськості над забудовами у «зелених зонах». У свою чергу партійці будуть намагатись встановити законність таких дій, як зі сторони забудовників, так і зі сторони влади, яка виділяє подібні ділянки.