На Львівщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ підвели підсумки конкурсу до Дня сім'ї

На честь Дня сім'ї РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини вирішив поєднати майбутню співпрацю з активними фотографами міста Лева та мотивувати наших прихильників. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

За умовами конкурсу, всі бажаючі мали можливість виставити фото своєї сім'ї у коментарі до посту з українською тематикою. Автор фото, яке найбільше сподобається користувачам соцмережі, отримає безкоштовний сертифікат на професійну фотосесію у студії ZoomRoom, що у Львові.

«Як і обіцяли, 10 липня ми повинні були оголосити результати конкурсу та визначити переможця. Звичайно, це лише формальна наша функція, адже кожен уже міг підрахувати, побачити і порадіти за переможця», - говорить координатор РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини Ігор Брик.


Серед найвподобанішої фотографії сім'ї з українською тематикою було представлено 17 світлин. Дві з них набрали більше ста вподобань. Саме серед цих двох світлин розгорілась найбільша боротьба. Але за результатами, з кількістю 178 вподобань перемогу отримала користувач соцмережі YuliaBloshchychak, друге місце посіла Роксолана Яцків-Котович , її фото з сім’єю вподобали 161 раз. З величезним відривом, на третьому місці опинилась LesyaBuryak з 24 вподобаннями її світлини.

«У нас було кілька цілей. Перш за все, звернути увагу на День сім'ї. Адже фундаментом добробуту нашої країни є міцні відносини двох людей, які вирішили поєднати своє життя і долі для майбутнього та продовження сім’ї. Другий аспект – креативна співпраця з творчими людьми міста Львова, а саме з ZorianaBurtakMiler. Це була її ідея з фотоконкурсом. Ну і,звичайно, нам хотілось мотивувати наш актив до роботи. Думаю наші цілі, на сьогоднішній, момент успішно досягнені», - додав Ігор Брик.

Ігор Брик зазначив, що у планах активу львівського осередку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі відстоювати права громадян, які систематично порушує теперішня влада, активна позиція у вирішенні глобальних проблем і систематична співпраця з молоддю, креативними людьми. Такі кроки мають на меті розширити системний підхід у плануванні стратегії роботи у регіоні.